Atmaca, 1989 yılında Emin Atmaca tarafından imar planı ve mimari projeler yapmak üzere Atmaca İnşaat ismiyle kurulmuştur. ATMACA İNŞAAT; kurulduğu günden bugüne yaklaşık 4.000 adet konut ve bu konutların ihtiyacı olan yollar, atık su ve yağmursuyu kanalları, içme suyu isale hatları, enerji, telefon, sokak aydınlatmaları, peyzaj uygulamaları, ağaçlandırma, çocuk oyun alanları, otoparklar, çarşı ve spor alanlarını site sakinlerinin istifadesine sundu.
 
   Şehrin tarihi ve doğal dokusunu bozmadan, hızlı ve ucuz konutlar üretmek, modern, yaşanabilir mekanlar oluşturmayı ana faaliyet alanı olarak belirleyen bu doğrultuda her gelir grubuna hitap edecek, altyapısı çözülmüş, doğasıyla bütünleşmiş, estetik ve yaşanabilir yerleşim alanlarının üretilmesi için alternatif planlar üretiyor ve hayata geçiriyor.
 
   ATMACA İNŞAAT, kendisine ilke olarak kuruluş misyonuna uygun çağdaş, yaşanabilir ve çevre ile dost yaşam alanları üretmeyi belirlemiştir. Bu ilke doğrultusunda birey ve toplulukların arzu ve isteklerini göz önüne alarak toplumun hayat standartlarını, yaşam alanı kalitesini ve kentlilik bilincini yükseltmeyi benimsemiştir.
 
   ATMACA İNŞAAT, bugüne kadar ürettiği 4.000 konut ile halkımızı konut sahibi yapmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Üretilen konutların zamanında hak sahiplerine teslim edilmiş olması, halkın büyük takdirine mazhar olmuş ve konutlarımız piyasaya arz edilmeden aranır hale gelmiştir. ATMACA İNŞAAT'ın kaliteli konut üretimi konusunda geniş bir tecrübesi vardır. Bugüne dek binlerce aileyi çağdaş olanaklarla konut sahibi yapan ATMACA İNŞAAT'ın farkını en iyi onlar anlatır...
 
Copyright 2015 © Atmaca Şirketler Grubu - Tüm Hakları Saklıdır